Tomasz Grzybowski
radca prawny
partner

TEL +48 501 083 482 /
t.grzybowski@kancelaria-kgp.pl
Zobacz opis

Partner Kancelarii. Radca prawny. Absolwent kierunków Prawa oraz Politologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Swoje doświadczenie zdobywał w firmie z tzw. „Wielkiej Czwórki”, zarządzał również Działem Organizacyjno-Prawnym dużej polskiej grupy kapitałowej,

Zakres specjalizacji i zainteresowań Tomasza Grzybowskiego obejmuje prawo marketingu i reklamy, prawo handlowe, prawo gospodarcze, prawo własności intelektualnej oraz prawo nieruchomości.

Poza standardową, bieżącą obsługą prawną klientów Kancelarii, zajmuje się wsparciem prawnym i podatkowym w procesach zakładania oraz przekształcania spółek prawa handlowego, jak również w procesach wnoszenia majątku do spółek (zarówno w sektorze prywatnym, jak i samorządowym). Doradza klientom w procesach fuzji i przejęć na rynku krajowym i zagranicznym. Posiada doświadczenie w obsłudze klientów branżowych, których działalność często uwarunkowana jest specjalnymi regulacjami prawnymi (w tym branża cukrowa, marketingowa, deweloperska).

W ramach swojej praktyki prowadzi dedykowane szkolenia oraz publikuje artykuły dotyczące prawa handlowego, odpowiedzialności prawnej członków zarządu oraz prawa podatkowego.

W sierpniu 2013 roku wraz z pracownikiem Kancelarii Bartoszem Pilcem założył bloga PrawoMarketingu.pl, nad którym obecnie sprawuje nadzór merytoryczny.

W czasie wolnym lubi grać w piłkę nożną i zdobywać nową wiedzę, nie tylko z dziedzin prawnych.

Posługuje się językiem angielskim w stopniu biegłym.